Skip to main content

Jeśli chodzi o masturbację, niektórzy faceci nigdy się nie nudzą. Czy to tylko dlatego, że kochają sposób, w jaki czują ich dłonie, czy też dlatego, że ćwiczą różne techniki chwytania i rytmu, więcej siły dla nich. Ale dla niektórych mężczyzn ta sama stara ręka może po pewnym czasie być trochę słaba. Ponieważ regularne stosowanie i częste wytryski korzystnie wpływają na zdrowie prącia, ważne jest, aby mężczyźni znaleźli sposób na cieszenie się masturbacją. Poniższe zabawne wskazówki dotyczące majsterkowania pokazują mężczyznom, jak dać odpocząć ręce, tworząc własne zabawki erotyczne z przedmiotów z całego domu.

1) Rurka na papier toaletowy / ręcznik papierowy: Dla wielu mężczyzn tekturowe tuby, które dodają strukturalnej integralności papierowi toaletowemu i rolkom ręczników papierowych, również zapewniają ciasne, ale wygodne dopasowanie dla spragnionego penisa. Samo pudełko jest zbyt szorstkie dla penisa, dlatego mężczyźni stosujący tę metodę powinni używać swoich ulubionych prezerwatyw. Po prostu włóż prezerwatywę do rurki, złóż otwarty koniec na krawędzi rurki i przyklej taśmą do zewnętrznej strony rurki. Wlej trochę lubrykantu do prezerwatywy i idź do miasta. Mężczyźni mogą uzyskać dodatkową przyjemność, ciągnąc za czubek prezerwatywy podczas masturbacji. Stwarza to uczucie ssania i powiela grę ustną.

2) filiżanka i biszkopt: Mężczyzna może również szukać w swojej kuchni kubka wystarczająco długo, aby pomieścić swojego członka. Następnie może wziąć dwie gąbki wystarczająco duże, aby wypełnić połowę wewnętrznej ściany kubka, zwilżyć je ciepłą wodą, a następnie mocno włożyć do kubka. Faceci powinni używać do tego najdelikatniejszej gąbki. Umieść lubrykant w szczelinach między gąbkami.

3) folia bąbelkowa: Jest to podobne, ale bardziej złożone i miękkie, niż opisana powyżej metoda kubka i gąbki. Faceci mogą równo przeciąć górę plastikowej butelki po napoju; Następnie możesz wziąć dwie duże gąbki, położyć je obok siebie na dużym arkuszu folii bąbelkowej i zawinąć. Powinna być dodatkowa folia bąbelkowa, której możesz użyć do rozciągnięcia się na krawędzi butelki. Włożyć zawinięte gąbki do butelki. Powinieneś zakryć większość wewnętrznych ścian butelki, pozostawiając otwór w środku butelki na tyle duży, aby penis mógł się wsunąć. Złóż dodatkową folię bąbelkową na górę butelki i przyklej ją taśmą. Nasmaruj wnętrze i ciesz się uczuciem bąbelków na penisie.

4) staroświecka skarpeta: Większość ludzi oglądała film American Pie i przynajmniej myślała o opróżnieniu się do skarpetki. Sztuczka polega na tym, aby w skarpetce umieścić rękawicę chirurgiczną z niewielką ilością smaru, ponieważ materiał skarpetki może otrzeć penisa. Zwiń górę skarpetki, aby zrobić gęsty pączek, umieść w nim rękawiczkę i złóż otwór na wierzch skarpetki. Wtedy jest gotowy do pracy.

5) Poszewka na poduszkę: Faceci powinni zachować ostrożność, ponieważ ciężka poduszka na sofie może wywierać zbyt duży nacisk na członka. Jeśli jego własny mebel zostanie uznany za odpowiedni, mężczyzna może po prostu wypełnić plastikową torbę smarem (poświęcając trochę czasu na przecięcie paska zamka, jeśli worek go ma), umieścić go między poduszkami sofy i cieszyć się repliką pochwy.

Nawet jeśli mężczyzna podejmuje środki ostrożności, aby upewnić się, że bawi się bezpiecznie swoimi nowymi zabawkami – na przykład z dużą ilością lubrykantu i prezerwatyw lub wyściółki rękawic – częsta masturbacja i towarzyszące jej tarcie mogą sprawić, że członek poczuje się otarty i suchy. Aby wyleczyć skórę i utrzymać ją sprężystą, mężczyźni mogą używać kremu zdrowotnego na penisa (Pracownicy służby zdrowia zalecają olejek Man1 Man) z masłem shea i witaminą E po kąpieli; Te naturalne środki nawilżające sprawiają, że skóra jest gładka, elastyczna i gotowa do następnej sesji.

[ff id=”8″]