Skip to main content

Faktem jest, że wszyscy mężczyźni chcą większych penisów, co prowadzi do powstania domowych pompek do penisa. W rzeczywistości nie wszyscy mężczyźni mają odwagę pójść do sex shopu i kupić urządzenie do powiększania narządów płciowych. W rezultacie albo kupujesz przedmiot erotyczny w Internecie, albo szukasz informacji na temat tworzenia własnego gadżetu do odciągania pokarmu.

Jak zrobić pompkę do penisa domowej roboty

Nauczenie się, jak zrobić własną pompkę, pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze i poczuć uczucie pompowania penisa, zanim zdecydujesz się na zakup oryginału. Wykonaj następujące kroki, aby stworzyć własną pompę powiększającą penisa:

1. Poszukaj odkurzacza do żwiru w akwarium o wielkości cylindra ok. 5 cm. Należy użyć takiego z płaskim końcem. Możesz również kupić ten przedmiot w dowolnym sklepie zoologicznym w pobliżu.

2. Owiń spód cylindra taśmą do momentu uzyskania pierścienia o średnicy około 1/8 cala. Pozwól, aby taśma wystawała trochę poza krawędź rurki. Później posłuży jako komfortowy pierścień do domowej pompki do penisa.

3. Wytnij kilka 1-calowych taśm elektrycznych i umieść je wokół utworzonego pierścienia, umieszczając jedną końcówkę na zewnątrz, a drugą wewnątrz. Nałóż każdy pasek na poprzedni. Służy jako komfortowy pierścień, dzięki któremu nie zranisz się podczas używania pompy.

4. Zastosuj podciśnienie na drugim końcu rurki, aby usunąć powietrze z domowej pompki do powiększania penisa.

Teraz masz własną pompę, aby poczuć, jak działa pompa!

Zwróć uwagę, że korzystanie z utworzonej pompy ma kilka wad:

Wady domowej pompki do penisa

1. Ponieważ pompa nie jest wyposażona w czytnik ciśnienia, możliwe, że stosowane ciśnienie jest nieprawidłowe.

2. Nadmierne ciśnienie może spowodować pęknięcie naczyń krwionośnych.

3. Bez docisku i luźnych krawędzi nie uzyskasz pożądanego efektu.

4. Ponieważ rury akwariowe są bardzo delikatne, pęknięcie szkła może spowodować poważne obrażenia.

Jeśli nie masz dość pieniędzy, aby kupić prawdziwą pompkę, rozważ naturalne ćwiczenia na penisa, które są bezpieczniejsze i tańsze. Robienie domowej pompki do penisa jest naprawdę zabawne. Ale jeśli zastosujesz niewłaściwy nacisk, użyjesz złego sprzętu lub zepsujesz użyty materiał, wiesz, że pompowanie penisa wcale nie jest zabawne.

[ff id=”8″]